learn English, speak English, think English

Informácie o nás

Naším cieľom je organizovať kvalitné kurzy angličtiny pre všetkých, ktorí majú seriózny záujem na sebe pracovať na hodinách, ale aj individuálne vo svojom voľnom čase. Máme viac ako 10-ročné skúsenosti s výukou angličtiny pre viaceré jazykové školy a individuálnych klientov. V roku 2008 sme sa rozhodli vystupovať pod vlastnou značkou proLang a kurzy nielen vyučovať, ale aj organizovať.

 

Princípy výuky

Hlavným princípom je maximálne sa prispôsobiť Vašim požiadavkám. Každý človek je iný, s inými potrebami a preto sa ani nedá hovoriť o jedinej používanej metóde. V každom kurze sa však kladie veľký dôraz na komunikáciu. Veríme, že Vy ste ten, kto má na hodine čo najviac rozprávať, nie lektor. Naším najväčším úspechom je, keď po každej lekcii používate vo Vašej mysli menej a menej slovenčiny pri rozprávaní po anglicky. Chceme, aby ste používali angličtinu automaticky bez predchádzajúceho prekladu zo slovenčiny. 

 

Výhody našej jazykovej školy pre Vás

  • Zaoberáme sa len výukou angličtiny, čo nám dáva možnosť sa úzko profilovať a tak poskytovať profesionálne služby.
  • Orientujeme sa výlučne na veľmi malé skupiny v kurzoch, t. j. maximálne traja účastníci. Tým je zaručené Vaše aktívne podieľanie sa na hodinách, ktoré vedie k viditeľnému pokroku.
  • Nemáme rozdielne ceny za kurzy všeobecnej a business angličtiny.
  • Pred začatím výuky Vám ponúkame úvodnú hodinu v trvaní 45-60 minút zdarma. V rámci tejto hodiny náš lektor zistí, čo presne od kurzu očakávate, otestuje Vaše aktuálne vedomosti a zodpovie Vaše otázky. Po tejto hodine sa môžete sami rozhodnúť, či budete s nami pokračovať ďalej.
  • Za účelom efektívnejšieho využitia času minimalizujeme zdĺhavé vypracovanie gramatických cvičení a ich následnú kontrolu na hodinách. Sme presvedčení, že toto dokážete spraviť sami vo svojom voľnom čase. Samozrejme na hodinách je priestor na vysvetlenie nejasností.
  • V prípade potreby a záujmu Vám naši lektori vedia poskytnúť stručné konzultácie mimo vyučovacích hodín cez e-mail alebo chat. Ak natrafíte počas Vášho samoštúdia na problém, s ktorým si neviete dať rady, ale potrebujete riešenie čo najskôr, môžte kontaktovať lektora a on Vám ochotne poradí.
  • Ponúkame množstvo doplnkových materiálov k používanej učebnici, samozrejme zdarma.
  • Pomôžeme so zaobstaraním učebníc.
  • Na požiadanie Vám vystavíme certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

 

Vyhľadávanie

Kontakt

proLang 

0902 156 942

Skype: prolang-school

(c) 2018 Všetky práva vyhradené

Tvorba webových stránok zdarmaWebnode