learn English, speak English, think English

 Naša ponuka

Špecializujeme sa na firemné a verejné kurzy anglického jazyka. Oba typy kurzov prebiehajú buď ako individuálne alebo skupinové (maximálne 3 osoby v skupine). Treťou kategóriou sú individuálne Skype kurzy. Výuku zameriame na všeobecnú alebo odbornú (najčastejšie obchodnú, resp. “business”) angličtinu. Študijnú literatúru Vám odporučíme na úvodnej hodine.

 

Individuálne verzus skupinové kurzy

Individuálne kurzy sú jednoznačne najefektívnejšie z hľadiska pokroku, tempa a množstva informácií, ktoré môžete absorbovať. Celá pozornosť lektora sa sústredí na Vás a taktiež celá spätná väzba lektorovi je len vo Vašej kompetencii, keďže v skupine nie je iný kolega, ktorý by za Vás niečo povedal. Ľudia majú dobrý pocit z individuálnej výuky, keďže im konečne nič nebráni v tom, aby prekonali strach a začali naplno komunikovať. A naviac, žiadna hodina Vám neujde, pretože ak Vám nevyhovuje plánovaný termín, dáte vopred vedieť lektorovi a dohodnete sa  na inom termíne.

Skupinové kurzy sú riešením pre ľudí, pre ktorých by bolo príliš náročné byť na hodine sám. V tomto prípade však doporučujeme maximálne troch účastníkov v jednej skupine, nakoľko pri väčšej skupine stráca výuka na efektívnosti.

Vyhľadávanie

Kontakt

proLang 

0902 156 942

Skype: prolang-school

(c) 2018 Všetky práva vyhradené

Vytvorte si web zdarma!Webnode